WYCENA I TRANSPORT

 WYCENA

Wycena wstępna odbywa się w naszej firmie, gdzie Klient może zapoznać się z ogólnymi cenami usługi i obejrzeć próbki materiałów oraz prezentacje multimedialne przykładowych mebli i zrealizowanych renowacji. Szczegółowego wyliczenia usługi dokonujemy na życzenie Klienta, w jego miejscu zamieszkania lub firmie. Taka wycena nie wiąże się z żadnymi kosztami i ma służyć dokładnemu obliczeniu ostatecznej ceny usługi, a także szczegółowym oględzinom mebla i ustaleniu koniecznych napraw. Konieczność wyceny usługi poza terenem Łodzi wiąże się z kosztem dojazdu z Łodzi do Klienta.  W przypadku konstruowania mebli na wymiar Klient może podać wymiary planowanego do wykonania mebla, jednak zalecamy wizytę naszego fachowca i pomiar pomieszczeń oraz doradztwo.

LOGISTYKA I TERMINY

Meble zabierane są od Klienta w momencie, kiedy zamówiona tkanina znajduje się już u nas, co skraca znacznie czas pobytu mebla w zakładzie. Ma to znaczenie szczególnie przy wygłuszaniu drzwi, renowacji mebli do spania  oraz krzeseł. Termin wykonania usługi jest ustalany na bieżąco z Klientem i odnotowywany w zleceniu. Zlecenie zawiera również ostateczny koszt wykonania usługi. Klient w zależności od wykonywanej usługi jest zobowiązany do zaliczki na poczet zakupu materiałów. Udzielamy gwarancji rocznej na wykonaną usługę i liczy się ona od terminu odbioru mebla z zakładu.

TRANSPORT

Transport pojedynczych drobnych mebli na terenie Łodzi jest bezpłatny. W przypadku średniego i dużego dużego transportu Klient płaci standardowe koszty dowozu i odwózki mebli. Transport mebli poza terenem Łodzi jest płatny.

transittel. do naszego transportu mebli. : 606 885 115  – Mirosław Bartkowski

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE STRONY www.tapicerstwolodz.pl www.upholsterytorrevieja.com www.wnetrzadesignu.pl www.joannawedrychowicz.pl
GODZINY OTWARCIA

poniedziałki - piątki 10.00 - 18.00
soboty 10.00 - 15.00
niedziela nieczynne

KALENDARZ
styczeń 2022
P W Ś C P S N
« sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
ARCHIWUM WPISÓW
ZAJRZYJ i OCEŃ
Serdecznie zapraszamy na nasze pozostałe strony internetowe: www.wnetrzadesignu.pl to strona Formacji Artystycznej "WNĘTRZA DESIGNU" oraz naszego Stowarzyszenia "WNĘTRZA DESIGNU" powołanego w 2015 roku. www.meblenawymiarlodz.com to strona związana z naszą działalnością meblarską i wnętrzarską. Strona powstaje więc prosimy o chwilę cierpliwości.